Edukacja na piątkę z plusem

Realizacja projektu „Edukacja na piątkę z plusem” współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
w roku szkolnym 2010/2011 i 2011/2012

W ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego przez dwa lata szkolne prowadzone były zajęcia dla uczniów szkoły pt: „Edukacja na piątkę z plusem”.

Zajęcia wspomagające i rozwijające zdolności, zostały zaplanowane dla uczniów klas I-VI. Były to zajęcia:

• rewalidacyjne,
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego
  • zajęcia rozwijające z przyrody
  • - zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistyczno-matematycznej w klasie I
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki w klasie IV, V i VI
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego w klasie IV, V i VI
  • zajęcia rozwijające z matematyki dla uczniów klasy II i III
  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z edukacji polonistyczno-matematycznej w klasie III

W ramach tych zajęć prowadzone były również wycieczki:

• Izby Leśniej w Piaskach,
  • Wielkopolskiego Parku Narodowego,
  • Obserwatorium Astronomicznego w Potarzycy pod Jarocinem.

Każdy nauczyciel opracował program do prowadzonych zajęć. Uczniowie i ich rodzice bardzo dobrze ocenili zajęcia.

Harmonogram zajęć 2010/1011

Harmonogram zajęć 2011/2012