TALENT SHOW

Monika Słomianna

24.01.2017r. uczniowie klas IV – VII pojechali do GOK Hutnik w Gostyniu na interaktywne widowisko telewizyjne czyli kulisy produkcji telewizyjnej.

Celem wyjazdu było pobudzenie pasji i zainteresowań uczniów przez emocjonalne i aktywne zaangażowanie oraz przybliżenie tematów związanych z mediami. Podczas trwania widowiska pokazano nam kulisy produkcji teledysków. Szczególną atrakcją warsztatów była realizacja teledysku z udziałem wielu uczniów, którzy weszli na scenę i pokazali swój talent. Do odważnych z naszej szkoły należeli: Dawid Paizert, Dawid Skorupka, Robert Buchalik oraz Nikola Bartosz. Podczas wspólnej zabawy uczniowie mieli okazję poznać tajniki realizacji obrazu, zobaczyć pracę ekipy filmowej czyli operatorów kamery, dźwiękowców oraz zawodowych aktorów. Wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas. Od organizatorów widowiska otrzymaliśmy krótki filmik z udziałem naszych odważnych „aktorów” i nie tylko.

talent