Turniej Orlika

Przemysław Czajka

W dniu 02.04.2019 na boisku Orlik w Gostyniu odbył się X Wielkopolski Turniej Orlika 2019.

Do turnieju zgłosiło się 7 zespołów: SP nr 1 w Gostyniu , SP nr 2 w Gostyniu, SP nr 3 w Gostyniu, SP nr 5 w Gostyniu, SP Daleszyn, SP w Piaskach oraz reprezentacja naszej szkoły. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, z których dwie najlepsze trafiały do półfinałów. Naszej drużynie udało się zając 2 miejsce w swojej grupie i w półfinale trafiła na drużynę SP w Piaskach. W tym meczu minimalni lepsi okazali się rówieśnicy z Piasków i to oni zagrali w finale turnieju. Reprezentacja naszej szkoły ostatecznie zajęła w turnieju wysokie 3 miejsce za co należą się wielkie gratulacje!

Należy również dodać, że pierwszy raz w turnieju piłkarskim SP im. Jana Pawła II w Siemowie reprezentowali uczniowie klasy III - Wiktor Michalak i Mikołaj Wiatrowski, którzy byli najmłodszymi zawodnikami w rozgrywkach.  Miejmy nadzieję, że w następnych turniejach szkolnych w piłkę nożną będą również godnie reprezentować nasza szkołę.

Skład drużyny:

Kaźmierczak Oskar, Wiatrowski Mikołaj, Michalak Wiktor, Budzyń Filip, Michalak Kacper, Kaźmierczak Hubert, Fogt Oskar, Fechner Mikołaj, Paizert Patryk, Dawidziak Tomasz.

Skład drużyny: