Skarb odnaleziony!:)

Małgorzata Wichłacz

Przedszkolaki oraz uczniowie klasy pierwszej i trzeciej Dzień Dziecka spędzili bardzo wesoło pod hasłem „Szukamy skarbu”.

Każda grupa otrzymała mapę, według której musiała się poruszać, odszukać ukryte zadania i prawidłowo je rozwiązać. Wszyscy wspaniale poradzili sobie z zadaniami     i dotarli na miejsce ukrycia skarbu. Jak na prawdziwych poszukiwaczy przystało wyposażeni w odpowiedni sprzęt – wykrywacz metalu, łopatki, szybko wydobyli ukryte skrzynki. Zawartość bardzo ucieszyła małych poszukiwaczy – w środku znajdowały się cukierki i bańki mydlane dla każdego uczestnika. Na naszych najmłodszych czekały również inne atrakcje , między innymi malowanie na folii czy rysowanie kredą. Nie obyło się również bez lodów i kiełbaski z grilla, którą ufundowała Rada Rodziców. Na zakończenie mile spędzonego dnia wszystkie grupy otrzymały dyplomy Super Odkrywców.