Przemysław Czajka

Dnia 30.09. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Chłopaka.

Wszyscy uczniowie oraz dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na salę gimnastyczną, gdzie czekały na nie niesamowite konkurencje.  Każda klasa wytypowała jednego przedstawiciela z męskiego grona, który reprezentował ich w różnorakich konkurencjach. Wśród nich były np: przyszywanie guzika, wiązanie krawatów, opowiadanie o swoim ulubionym daniu i sposobie jego przyrządzania, odgadywanie przyrządów do prac domowych i malarskich, odgadywanie symboli samochodów czy zgadywanie klubów piłkarskich. Uczniowie biorący udział oraz zgromadzona widownia wyśmienicie się bawiła oraz cały czas głośno dopingowała swoich przedstawicieli. Wyniki osiągnięte przez uczniów nie miały żadnego znaczenia, lecz liczyła się wspólna dobra zabawa.

Na samym końcu SU przygotował dla wszystkich mężczyzn małe upominki. Były to drewniane medale ze swoim imieniem wręczane przez koleżanki ze swojej klasy.