Góra Grosza

Przemysław Czajka

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w corocznej akcji pod hasłem "Góra Grosza".

Celem tej akcji charytatywnej jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. W szkole wystawiona została skarbonka, do której uczniowie od 25 listopada 2019 do 2 stycznia 2020 mogli wrzucać drobne pieniążki. W akcję tą zaangażowani byli nie tylko uczniowie klas podstawowych ale także oddział przedszkolny za co należą się wielkie brawa ! Po raz kolejny pokazaliśmy ,że nasza placówka jest otwarta na wszelkie akcje charytatywne mające na celu pomoc osobom chorym , niepełnosprawnym oraz potrzebującym różnorakiej pomocy finansowej jak i materialnej w tym dzieciom jak i dorosłym.