Tyle serca jest w nas

Tradycyjnie, jak co roku w połowie grudnia w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz świąteczny pod hasłem „Tyle serca jest w nas”.

15 grudnia o godz. 17.00 do szkoły przybyli ludzie dobrej woli i ogromnego serca. Tegoroczny kiermasz składał się z kilku części. Najpierw zebrani obejrzeli przedstawienie pt. „Boże odwiedziny”. Tematyka spektaklu poruszała ważne kwestie, jakimi są zaangażowanie na rzecz potrzebujących pomocy, otwartość i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Następnie odbył się koncert kolęd i piosenek świątecznych, który wprowadził wszystkich w magiczną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Po wspólnym kolędowaniu została przeprowadzona licytacja dekoracji świątecznych, po zakończeniu której można było zakupić na stoiskach różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe m.in. stroiki, lampioniki, ozdoby z masy solnej, filcu, perełek, sznurka, szyszek, gałęzi. Kiermasz świąteczny był doskonałą okazją do zakupu ręcznie robionych ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych i wyjątkowych prezentów. Oczywiście jak na kiermasz bożonarodzeniowy przystało nie mogło zabraknąć przysmaków świątecznych w postaci lukrowanych i pięknie zdobionych pierniczków.

Zebrane pieniądze w kwocie 3300,10 zostały przekazane na pomoc dla Mateusza i Michała.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną – serdecznie dziękujemy! Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć.

Serdeczne, płynące prosto z serca, podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wzięli w nim udział, przyczyniając się do uzbierania tak dużej sumy pieniędzy, składają państwo Lidia i Mirosław Dzikowie z Mateuszem i Michałem.