„Święty Jan Paweł II jest wśród nas”.

Małgorzata Wichłacz

Te słowa znajdują się na kartce pocztowej, wydanej przez naszą szkołę z okazji 100. rocznicy urodzin naszego Patrona.

Tę ciekawą, a zarazem niekonwencjonalną formę uhonorowania, tak ważnego dla naszej szkolnej społeczności wydarzenia, udało nam się zrealizować przy współpracy z przedstawicielami Poczty Polskiej. Spośród zaprezentowanych na naszej stronieprac uczniów, wykonanych z okazji urodzin św. Jana Pawła II, do umieszczenia na kartce wybrano rysunek Oskara Kaźmierczaka  z klasy piątej.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie kartek pocztowych dla każdego ucznia. Jednocześnie informujemy, że kartka ukazała się w nakładzie 400 sztuk i jest dostępna w Urzędzie Pocztowym w Gostyniu przy ul. Kolejowej 30 oraz Urzędzie Pocztowym Poznań 2, ul. Głogowska 17.