Wyjazd na lodowisko

Przemysław Czajka

W środę 09.02 zaopatrzeni w czapki, szale i rękawiczki uczniowie klasy II i IV wraz  z Panią Grobelną i Panem Czajką wybrali się w ramach zajęć wychowania fizycznego na gostyńskie lodowisko,

by doskonalić jazdę na łyżwach. Głównym celem wyjazdu było propagowanie sportów zimowych, integracja dzieci oraz oczywiście dobra zabawa.

Dla większości uczniów nie był to pierwszy wyjazd ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z lodową taflą lodowiska.  Nie obyło się oczywiście, bez drobnych upadków ale entuzjazm jaki towarzyszył uczniom podczas jazdy łagodził drobne potknięcia. Nowicjuszom w nauce jazdy na łyżwach oprócz opiekunów pomagały zaprzyjaźnione „pingwiny".  Zabawa była znakomita i z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.