Turniej w Kunowie

Przemysław Czajka

26 września na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej w Kunowie odbył się coroczny turniej piłki nożnej szkół wiejskich z okazji Dnia Chłopaka.
W turnieju udział wzięło 5 reprezentacji: SP Kunowo, SP Gola, SP Sikorzyn, SP Daleszyn oraz reprezentacja naszej szkoły.
Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami turnieju zostali nasi uczniowie , w składzie którym w tym roku znalazły się również dziewczynki z klasy VI i VIII.
Oto wyniki naszej drużyny:
SP Siemowo - SP Daleszyn 2:1
SP Siemowo - Sikorzyn 0:0
SP Siemowo - SP Kunowo 0:0
SP Siemowo - SP Gola 7:0
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP Siemowo
2. SP Kunowo
3. SP Sikorzyn
4. SP Daleszyn
5. SP Gola
Wszystkie drużyny otrzymały z rąk dyrektora szkoły pamiątkowe dyplomy oraz piłki.
Skład naszej reprezentacji:
Karol Skowroński (br), Miłosz Jakubiak, Klaudiusz Świerzewski, Lidia Paizert, Oskar Rosiński, Mikołaj Wiatrowski, Wiktor Michalak, Anna Olejniczak, Michalina Smektała
Dodać należy, że prócz przepięknej słonecznej jesiennej pogody jak na koniec września panowała również przyjazna i miła atmosfera na boisku jak i poza nim a wszystkie mecze odbywały się w atmosferze fair play.